• Shqip
 • English
 • Wednesday, 13 November 2019
 • Shqip
 • English
 • Current Issues News

  Video/ Minister Manastirliu to launch live feeds with citizens over healthcare and social protection issues


  Starting this Monday, the Minister of Health and Social Protection, Ogerta Manastirliu will launch direct communication with citizens through Facebook, stating that this is another way to receive and respond to the concerns of citizens in regard to healthcare and/or social protection, as well as have the opportunity to address issues that will be included in her weekly agenda.

  In her first weekly live feed on Monday, Manastirliu reflected on the work done during the past week, and briefed the public on the activities in the Ministry’s agenda in the coming days. Manastirliu also brought attention to the breast cancer awareness campaign, urging women and girls to follow through with their check ups and free mammography provided across Albania. Tiranapost.al

  Komunikim i përjavshëm për punën e Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale

  Mirëmëngjes!Fillojmë nga sot një komunikim të përjavshëm, për të ndarë me ju punët e javës që lamë pas, si dhe punët ku do të fokusohemi nga sot. Gjithashtu, jeni të mirëpritur për të shprehur çdo sugjerim, ankesë a propozim, për të përmirësuar shërbimin shëndetësor dhe atë social për qytetarët

  Publiée par Ogerta Manastirliu sur Lundi 28 octobre 2019
  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post