• Shqip
 • English
 • Wednesday, 16 October 2019
 • Shqip
 • English
 • Current Issues News

  PM Rama posts video from construction of new Kukes airport terminal


  On Friday, Prime Minister Edi Rama posted a video message from the passenger terminal project at the new Kukes airport. The works are still under way, in order to complete the construction of the airport withing the next year.

  ” Sharing with you the pleasure of this video image from the project of the passenger terminal at the new Kukes airport, where we are working intensively for the realization of the project within the next year. I wish you all a great day” / Tiranapost.al.

  MIRËMËNGJES 😃dhe duke ndarë me ju kënaqësinë e këtij videoimazhi nga projekti i i terminalit të pasagjerëve në aeroportin e ri të Kukësit, ku po punohet intensivisht për realizimin e projektit brenda vitit të ardhshëm, ju uroj një ditë të mbarë😊

  Publiée par Edi Rama sur Jeudi 11 juillet 2019
  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected]