• Shqip
 • English
 • Wednesday, 13 November 2019
 • Shqip
 • English
 • Current Issues News

  3.1 magnitude earthquake recorded 15 km from Korca


  A 3.1 magnitude earthquake was recorded Tuesday evening with epicenter 15 km southeast of Korca, Albania, and a depth of 2 km, reports EMSC. There are no reported damages as of now. Tiranapost.com

   

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post