Aktualitet Te gjitha

Emrat/ Kush janë 5 këshilltarët që iu bashkuan sot PS-së


Vijojnë largimet në LSI. Këtë herë janë larguar pesë këshilltarë të Bashkisë Lezhë dhe janë bashkuar me PS-në. Mësohet se 3 prej tyre janë të LSI-së dhe 2 të partive të tjera të vogla.

Vendimin  e tyre ata e lajmëruan nëpërmjet një deklarate për mediat.

Emrat e këshilltarëve që iu bashkuan PS:

Ferdinad Ndoj LSI

Hasan Muça LSI

Agim Doda LSI

Ndrek Gazulli PAK

Erind Ndreca G-99 /Tiranapost.al