• Shqip
 • English
 • E enjte, 17 Tetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Emina zgjohet mes trëndafilash. Po ç’kuptim do kishte po mos ta hidhte në Instagram?


  Në kohën e Instagramit nëse bën një udhëtim apo nëse merr një dhuratë, dhe nuk e poston, atëherë zëre se nuk kanë ndodhur!

  Dhe Emina Cunmulaj, e cila ka treguar prej kohësh që është e pasionuar pas rrjetit sociale, sapo na e bëri të gjithave zili.

  View this post on Instagram

  R O S E S 🥀

  A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj) on

  Një tufë e madhe me trëndafila, që me siguri do nisni t’i numëroni, qëndron e hedhur sipër saj në shtrat.

  Jeni kuriozë për prapaskenën e kësaj fotoje? Ja ku e keni!/ Tiranapost.al

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected]