• Shqip
 • English
 • E shtunë, 18 Janar 2020
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Elvana Gjata kurrë s’e ka pasur trupin kaq në formë


  Krahë të hollë, këmbë të gjata, të drejta, të tonifikuara dhe sigurisht bel të theksuar. Elvana nuk është dukur kurrë kaq në formë sa në fotot e ditëve të fundit.

  Elvana Gjata, foto nga Instagrami
  Elvana Gjata, foto nga Instagrami
  Elvana Gjata, foto nga Instagrami
  Elvana Gjata, foto nga Instagrami

  Palestra dhe kujdesi ndaj vetes, që siç duket ka qenë intensiv e kanë bërë punën e tyre dhe Elvana nuk solli vetëm ca foto me trup të mirë, por një shembull për vajzat e reja të orientuara herë pas here pas kirurgjisë plastike. Ia del edhe me kujdes e gjimnastikë.

  Për më shumë foto shfleto galerinë

  *Ky post është realizuar nga Fabjola Hije

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post