• Shqip
 • English
 • E enjte, 5 Dhjetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Të gjitha Tv/Media

  “Edi Rama ule kokën se studentët të q… motrën” Moderatori Edi Oga: Ky brez është skandaloz, më prishën ditën


  Image result for edi oga
  Edi Oga

  “Ky brez që po rrisim, është skandaloz në fjalor!
  Bukur që po shkojnë në protestë, por thirrja e tyre: “Edi Rama ule kokën, se studentët ta …motrën”, është për të vënë kujën!
  Ma prishën ditën…”, shkruan moderatori Edi Oga në një posim në Facebook.

  Nëse në fillim të gjithë ishin me studentët, sot ka shumë që janë ndarë nga ata. Për shumë arsye, që nga bllokimi i rrugëve e deri tek gjuha e përdorur./ E.D – Copyright Tiranapost.al

  Screenshot nga Facebook.
  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post