• Shqip
 • English
 • E hënë, 9 Dhjetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Edhe të ardhurat e Shirli Valentinës do shkojnë për të prekurit nga tërmeti


  “Aktorja e “Shirli Valentina” dhe regjisorja Driada Dervishi kanë vendosur që të ardhurat e shfaqjes së kësaj fundjave në 7 dhe 8 dhjetor në ArTurbina të shkojnë për të prekurit nga tërmeti.

  “Bashkë me Adën vendosëm që të ardhurat e Shirli Valentinës që do të jetë këtë fundjavë, të shkojnë në ndihmë të familjeve të prekura nga tërmeti. Me shpresën për të ndihmuar sadopak në këtë të situatë të vështirë … 7 dhe 8 Dhjetor ora 19.00 në ArTurbina (salla e madhe)”, shkruan Olta në postimin e saj, duke iu shtuar listës së gjatë të atyre që kanë dhuruar për ngjarje të rëndë.

  *Ky post u realizua nga Fabjola Hije

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post