• Shqip
 • English
 • E mërkurë, 13 Nëntor 2019
 • Shqip
 • English
 • Moti Të gjitha

  Edhe sot shi, çfarë thotë parashikimi i motit


  Moti –  E merkure, 6 Nëntor 2019

  —————————————————————-

  Sipas MeteoAlb: Oret e para te dites do te jene ne ndikimin e kthjellimeve dhe vranesirave, me te dukshme vranesirat do te jene ne zonat Veriore dhe Veriperendimore duke sjell here pas-here rreshje shiu, POR mesdita dhe pasditja sjellin shtim te vranesirave ne vend duke bere qe rreshjet e shiut te shtrihen ne pothuajse te gjithe territorin. Me te theksuara rreshjet e shiut do te MBETEN ne zonen Veriore dhe Veriperendimore.

  Temperaturat e ajrit do të MBETEN te pandryshuara në mëngjes dhe ne mesdite duke u luhatur nga 4°C deri në 22°C.

  Era do fryjë mesatare në tokë dhe e forte në det me shpejtësi mbi 55 km/h nga drejtimi Jugore duke krijuar në det dallgëzim 5 ballë.

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post