• Shqip
 • English
 • E shtunë, 25 Maj 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Edhe pse e dinim, Rita Ora na e tregoi edhe njëherë që Duan s’e përfill fare


  Pasditen e sotme Bebe Rexha dhe Dua Lipa ndanë me ne mes lotësh, emocionet pasi mësuan se janë nominuar për çmimet ‘Grammys’. Por Rita Ora iu bashkua emocioneve të njërës prej tyre, mikeshës së saj Bebe. Kështu na tregoi edhe njëherë se marrëdhënia e saj e shumëpërfolur me Duan, vazhdon të jetë njësoj.
  Rita postoi këtë foto me Beben me të cilën po puthet në buzë dhe shkruan:
  Shumë krenare për ty Bebe Rexha. Suksese në muajin shkurt”.

  Foto nga Instastory