Showbiz Te gjitha TIP top

Edhe i dashuri i Dua Lipës shpërthen kundër medias online/ Ja çfarë ka ndodhur në barin gay dhe si qëndron e vërteta e ndarjes


Pas ndarjes së Dua Lipës nga i dashuri i saj, ky i fundit ka reaguar në një status në instagram duke shpjeguar të vërtetën. Ja postimi i plotë:

Unë nuk dua që ju të mendoni se Dua është në një mardhënie me dikë që nuk e do dhe nuk e respekton. Të dy, Dua dhe unë, kemi rënë në duart e medias online ku u përfol se ne jemi në një lidhje me njerëz të tjerë, kur në fakt kjo nuk është aspak e vërtetë. Unë isha në një bar gay duke kërcyer me një djalë dhe kjo u pa në një kënvështrim jo të mirë. Nuk ishte puthje. Jam i zhgënjyer nga vetja ime për këtë kërcim që shkaktoi komente negative. Kishte shumë zhurmë në bar mdaj iu afrova dhe po i flisja diçka në vesh. Mos besoni çdo gjë që shikoni sepse këta njerëz paguhen për të krijuar drama. Unë dhe Dua jemi shumë të lumtur që jemi rikthyer bashkë. Ne kaluam 3 vjet e gjysmë së bashku me besim dhe dashuri ndaj njëri-tjetrit dhe nuk u ndamë për shkaqe të tilla. Ne u ndamë për disa konflikte të hershme që nuk na lejuan të vazhdonim së bashku. Për fat të mirë ne jemi së bashku dhe dashuria jonë është më e fortë.”

 

* Ky post është publikuar në Tiranapost.al dhe është realizuar nga Lorena Fjolla