• Shqip
 • English
 • E diel, 20 Tetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Edhe Chef Renato qan, e bëri sot në mes të programit


  Ishte video surpriza që në programin “E diell” i erdhi direkt nga Greqia, nga chef-i i tij i parë e që e preku Renaton.

  Ai kujtoi sakrificat që ka bërë për të arritur këtu ku është dhe shtuar mesazhin nga chef-i nga Greqia e përlotën. Po, po qau, ai Renato që bërtet dhe thyen pjata tek “Hell`s Kitchen” e që ka premtuar se do ta bëjë sërish.

  *Ky post u realizua nga Fabjola Hije referuar intervistës së tij në “E diell”, në Top Channel

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected]