• Shqip
 • English
 • E martë, 15 Tetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Ed Sheeran e konfirmoi. Prej ca muajsh është burrë i martuar


  Dyshimet e fansave ishin të vërteta: Ed Sheeran është martuar me të dashurën e tij të përhershme Cherry Seabon. Sipas mediave të huaja Ed dhe Cherry janë martuar pak përpara Krishtlindjeve të 2018-ës, fiks atëherë kur fansat hodhën dyshimet. Kështu që unaza në dorën e saj dhe fjala “gruaja ime” me të cilën Ed iu referua në albumin e tij të ri, nuk ishin pa kuptim.

  Tied the knot: Ed Sheeran has confirmed he is married to long-term girlfriend Cherry Seaborn (pictured in June 2019)
  Ed Sheeran dhe Cherry

  Romantiku i showbizit tashmë është burrë i martuar.

  *Ky post u përshtat nga Daily Mail dhe është realizuar nga Fabjola Hije.

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected]