• Shqip
 • English
 • E martë, 12 Nëntor 2019
 • Shqip
 • English
 • Kronikë e zezë Lajme shkurt Të gjitha

  E zë korrenti, humb jetën 36-vjeçari


  Një person është gjetur i pajetë mbrëmjen e së shtunës në një kabinë elektrike në Tiranë. Ngjarja e rëndë mësohet se ka ndodhur në rrugën “Mine Peza”, pranë komisariatit të policisë.

  Të dhënat e fundit konfirmojnë se viktima quhet Rigels Patoku. Dyshohet se atë e ka zënë korrenti dhe se personi i përket komunitetit rom. Burimet thonë se viktimën e ka gjetur babai i tij pranë kabinës të pajetë, ndërsa policia po heton ngjarjen.

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post