• Shqip
 • English
 • E hënë, 22 Korrik 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  E patë mbrëmë në Eurovizion sozinë e Olti Currit?


  Konkurrenti i Gjeorgjisë në Eurovizion kishte një ngjashmëri të dukshme me Olti Currin dhe Rovena Dilo e vuri re e para. I bëri një foto, e postoi dhe me humor shkruan: “Gjeorgjia paska marrë Olti Currin për Eurovizion. Olti s`po më besohet që shkove para meje”.

  Postimi i Rovena Dilos në Instagram

  Kurse Olti nga ana tjeter i dërgoi ca emoji si një formë aprovimi për ngjashmërinë me këngëtarin që nuk arriti të futej në finale.

  *Ky post është realizuar nga Fabjola Hije