LifestyleShowbizTe gjithaTIP top

E kuqe për të tërë…a ka një arsye që të gjitha po vishen në këtë ngjyrë?


E kuqja s`do dalë asnjëherë nga moda. Kulmi i një veshjeje të përshtatshme për një darkë romantike është e kuqja. Ka akoma. Nëse nuk dëshiron të vishesh kokë e këmbë me këtë ngjyrë atëherë mund të zgjedhësh të kesh të paktën diçka të kuqe. Ndoshta mund të jenë pantallonat, bluza, syzet, këpucët, bizhuteritë, apo edhe ndonjë vijë e vogël nëpër të. Mjafton që të mos mungojë.


albana e kuqe

alketa

elvana e kuqe

chiara e kuqe

Lori e kuqe

E kanë veshur të huajat dhe pas tyre edhe vajzat shqiptare. E ka veshur Chiara Ferragni, por edhe Zonja e Parë Brigitte Macron. Ka edhe nga ato vajza që u veshën tërësisht me të kuqe, si Elvana dhe Albana Osmani. Kështu që pavarësisht çfarë pune bën e ku po shkon vish diçka të kuqe.

armina e kuqe

grida

jonida e kuqe

melanie

morena

era e kuqe

brigitte e kuqe

emina e kuqe

F.H/Tiranapost.al

Na kontaktoni: 0684084690 /email: [email protected]

 

 

White Gallery

Rr. Ibrahim Rugova, perball Sky Tower ish zona e bllokut Tirane

Komento:

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *