• Shqip
 • English
 • E martë, 28 Janar 2020
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  E ke fiksim Madonnën? Tani mund ta shikosh nudo


  Ishte ylli i muzikës Pop dhe nuk i ka rënë shkëlqimi. I madh e i vogël e njeh Madonnën. Shumë mund ta kenë pasur fiksimin e jetës dhe ta kenë ende. E nëse bën pjesë në këtë grup, ke mundësinë ta shikosh sot lakuriq fare. Sigurisht që në foto janë mbuluar pjesët intime për të ruajtur etikën. Fotot i ka bërë publike fotografi, Cecil I.Taylor. Ato janë shkrepur kur ajo ishte 18 vjeçe. Kështu që janë gati 40-vjeçare.

  (Madonna, foto nga Gotta Have Rock & Roll)
  (Madonna, foto nga Gotta Have Rock & Roll)
  (Madonna, foto nga Gotta Have Rock & Roll)

  Ah, edhe diçka. Nëse i do t`i blesh, për t`i parë të pacensuruara, bashkë me kopjet origjinale dhe negativët e filmave, e ke një mundësi. Do dalin në ankand.

  (Madonna, foto nga Gotta Have Rock & Roll)

  Përshtatur nga: Daily Mail

  F.H/Tiranapost.al

  Na kontaktoni: 0684084690 /email: [email protected]

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post