• Shqip
 • English
 • E hënë, 27 Janar 2020
 • Shqip
 • English
 • Aktualitet Politikë Të gjitha

  E ka sulmuar Albin Kurti vajzën e Vuçiç? Ja përgjigjja e batutës për krushqi


  Albin Kurti: Kam thënë në parim se këta të dy aq janë afruar dhe vetëm kam thënë që ju ka mbet dhe të bëjnë krushqi. Por ide s’kam që ka një vajzë Vuçiç.

  Blendi Fevziu i lexoi një intervistë të Vuçiç kur flet për Albin Kurtin. Vuçiç thotë ndër shumë sulme një pjesë për të bijën e tij ku akuzon Albin Kurtin se ka sulmuar të bijën dhe e ka quajtur diçka të ulët.

  Fevziu citon Vuçiç dhe e pyet: Për mua është e vështirë që s’kemi zgjidhje komprimi, ai ka ofenduar bijen time minorene se njerëzit e ndershëm nuk e bëjmë, por e lemë anash…

  Dhe Kurti është përgjigjur për batutën për krushqinë, asgjë konkrete.

  Kurti: Kur ka ardhur në Kosovë në shtator, as e dija që ka vajzë, unë kam thënë që aq shumë janë afruar vetëm ju kanë ngelur të bëjnë krushqi. / Tiranapost.al.

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post