• Shqip
 • English
 • E martë, 15 Tetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Moti Të gjitha

  E hëna nis me shi, lexoni parashikimin e motit nga Meteoalb


  Moti – E hënë, 15 Prill 2019
  —————————————————————-
  Sipas MeteoAlb: Alternime kthjellimesh dhe vranësira të shpeshta DOMINOJNE në territor, më të dukshme PARAQITEN në Qëndër dhe Juglindje të vendit duke gjeneruar shira. Pasditja dhe mbrëmja SJELLIN shtrirje të vranësirave në të gjithë vendin, KU reshjet e shiut më të dendura PARAQITEN në rajonin Jugor.

  Temperaturat e ajrit do të mbten kostante në mëngjes POR rritje të lehtë sjellin orët e mesditës ku vlerat minimale dhe maksimale priten nga 7°C deri në 22-23 °C.

  Era do fryjë e lehtë dhe mesatare me shpejtësi 35-40 km/h nga drejtimi veriperëndimor duke krijuar në det dallgëzim 3 ballë./ Parashikimi i motit nga Meteoalb./ Tiranapost.al

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected] ose 068 408 1690