Lifestyle Showbiz Te gjitha TIP top

A e dini kur do e bëjë fëmijën e parë Luana Vjollca? Përgjigjen e dha sonte live


Berat Buzhala ia ktheu po me një pyetje intervistën me pyetje të Luanës. Ai e pyeti se kur kishte në plan të bënte fëmijën e parë dhe me kë. Luana fillimisht bëri një shaka duke thënë se jam shëndosh pak kohët e fundit. Pastaj tha se do përgjigjej sinqerisht. Dua të bëj fëmijën e parë në moshën 30 vjeç. Por ajo nuk përmendi se me kë. Si gjithmonë Luana ruan privatësinë e saj në çdo moment.

(Luana Vjollca, Kelvi Kadilli, Anjeza Maja, Ed Manushi dhe Berat Buzhala. Foto nga “Shiko kush luan”)

Bukuria apo talenti të ka sjellë deri këtu?

Luana u përgjigj: “Jam këtu nga puna ime që e kam bërë me shumë zemër!”/Tiranapost.al