• Shqip
 • English
 • E shtunë, 25 Maj 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  E di që edhe yjet nuk janë perfektë? Shihi jashtë tapeteve të kuq


  Mbi kokat e tyre punojnë një ushtri parukierësh e grimierësh. Shtëpitë e modës mbajnë radhën për t’i veshur, sallonet e bizhuterive i mbulojnë në diamantë dhe rezultati: yje me dy këmbë që mahnitin botën me bukuri e shkëlqim. Ama kur vjen mëngjesi magjia prishet dhe kthehen në njerëz të zakonshëm me sy të nxirë, flokë të rrëmujshëm e ndonjë puçërr për dekor. Nuk po e ekzagjerojmë. Shihini vetë yjet e Hollivudit jashtë tapeteve të kuq.

  Cara Delevigne (foto nga Google)
  Cara Delevigne (foto nga Google)
  Kate Moss (foto nga Instagram)
  Kate Moss (foto nga Instagram)
  Gigi Hadid (foto nga Instagram)
  Gigi Hadid (foto nga Instagram)
  Naomi Campbell (foto nga Google)
  Naomi Campbell (foto nga Google)