• Shqip
 • English
 • E martë, 16 Korrik 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha

  Dyshimeve për tradhti krimineli më seksi në botë u përgjigjet me një fjali


  Një ditë pasi krimineli më seksi në botë u fotografua me një brune, vendosi që të hedhë poshtë të gjitha aludimet se është ndarë nga miliarderja Chloe Green, trashëgimtarja e “Top Shop”.

  Pasi kjo e fundit u shfaq pa unazën e fejesës, 35-vjeçari Jeremy Meeks u pa të martën i shoqëruar nga një brune, gjatë Festivalit të Filmit në Kanë.

  Dhe vetëm pak orë pas lajmeve, ai vendosi që të reagonte me një postim në Instagram.

  “Jemi ende shumë të dashuruar”, shkroi Jeremy në foton ku pozont me të fejuarën.

   

  View this post on Instagram

   

  We are still very much in love lol

  A post shared by JEREMY MEEKS (@jmeeksofficial) on

  Kështu që mos përhapni panik!/ Tiranapost.al

  E fejuara miliardere heq unazën e fejesës, krimineli më seksi në botë shihet me një brune