• Shqip
 • English
 • E diel, 18 Gusht 2019
 • Shqip
 • English
 • Showbiz Të gjitha

  Dy muaj para se të bëhet nënë, Almeda Abazi tregon nëse zgjedh lindjen natyrale apo atë me operacion


  Për dy muaj, Almeda Abazi do të sjellë në jetë fëmijën e saj të parë, një djalë.

  Ish-Missi shqiptar tregon në çdo moment lumturinë e pritjes së ëmbël, por ndërkohë ka menduar për të gjitha detajet e momentit të shumëpritur.

  Bukuroshja shqiptare ka menduar edhe për mënyrën sesi do ta sjellë në jetë fëmijën e saj të parë.

  “Unë kam dëshirë të bëj lindje normale, por çfarëdo të ndodhë deri në momentin e fundit është punë e Zotit. Mjafton të vijë shëndoshë e mirë”, i përgjigjet Almeda një prej ndjekësve në Insta Story.

  Almeda dhe bashkëshorti i saj, aktori turk Tolgahan Sayisman, prej kohësh kanë zgjedhur një emër për vogëlushin, Efehan./Tiranapost.al