Lifestyle Showbiz Te gjitha TIP top

Dy çunat e Dudushit nuk janë xhelozë për njëri-tjetrin


Kush ka qen në shtëpi e di mirë xhelozinë që ndjejnë ata kur vjen një bebe. Deri para pak kohësh, Çarli ishte më i vogli i shtëpisë. Bieta dhe Albani e merrnin kudo me vete. As në setin e bërë pak para se të vinte në jetë Kroi Art, Çarli nuk mungoi.

(Postimi i Bietës në Instastory)

Po situata nuk qenka dhe aq keq nga familja Dudushi. Nuk paska plasur lufta. Ose do jetë qetësuar. Me këtë buzëqeshjen engjëllore, Kroi Art e paska bërë për vete qenin e prindërve. Rrikan të dy për mrekulli. Tani është edhe shoku i tij, më besniku.

F.H/Tiranapost.al

Na kontaktoni: 0684084690 /email: [email protected]