• Shqip
 • English
 • E premte, 22 Nëntor 2019
 • Shqip
 • English
 • Aktualitet Të gjitha

  Durrës/ Gjendet një kufomë në det. Policia: Është e dekompozuar, s’mund të përcaktohet as gjinia


  Një trup i pajetë u gjet ditën e sotme rreth 6 milje larg bregut të plazhit të Durrësit. Kufoma raportohet se u pikas nga peshkarexha ‘Primo’, teksa kthehej nga gjuetia e peshkut.

  Pasi kanë pikasur kufomën, personat që ishin në peshkarexhë e kanë nxjerrë në breg, ndërsa pritet të bëhet më edhe identifikimi.

  Trupi mësohet se është i dekompozuar, çka tregon se viktima ndodhet prej disa ditësh në det.

  Në njoftimin zyrtar të policisë thuhet se deri më tani nuk mund të përcaktohet as seksi dhe as mosha e viktimës, pasi trupi është i përzier me mbeturina bimore./ Tiranapost.al

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post