• Shqip
 • English
 • E hënë, 19 Gusht 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Dua të të bëj të lumtur/ E dëboi gruan 6 vjet më parë nga shtëpia: Të lutem më fal


  “Unë e di që shumë do më gjykojnë përse erdha këtu t`i kërkoj faljes ish-gruas, por kam ardhur se ndihem fajtor ndaj saj. Në 14 vjet martuar s`më tha njëherë “Jo”. Unë luaja lloto, kam marrë lekët e saj, falimentova biznesin, shita gjithçka, e dhunoja dhe në fund e dëbova nga shtëpia”, tha Agimi i penduar në “Dua të të bëj të lumtur”.

  (Dua të të bëj të lumtur, foto nga Top Channel, marrë nga Instagrami)

  Përballë tij qëndroi Mira, ish-gruaja e cila nuk pranoi ta dëgjonte ish-burrin e saj, duke mos besuar në pendesën e tij.

  *Ky post është realizuar nga Fabjola Hije zbardhur nga “Dua të të bëj të lumtur”, në Top Channel