LifestyleShowbizTe gjithaTIP top

I dua si të Arminës. Këto janë syzet e modës së fundit


Ajo i ka të gjithë format dhe ngjyrat. Moda nuk është vetëm te rrobat që veshim. Aksesorët janë shumë të rëndësishëm edhe tani që dielli s`është më aq i fortë. Do të blesh syze? Bëj një shëtitje te Instagrami i Arminës dhe aty i gjen të gjitha. Të kuqe, rozë, të zeza, të bardha, klasike apo trendy.


armina4

armina6

Me të gjitha fotot e syzeve të saja mund të bëhet një paradë mode, aq shumë janë. E mira është që përpos modeleve që janë një gjë, gjëja tjetër janë kombinimet. Armina ka lexuar e shfletuar shumë dhe ndaj di mirë kur të marrë ato në formën e syve të maces, apo kur të vendosë ato të zezat e thjeshta.

syza 2

syza 3

Janë të gjitha të modës së fundit. Mjafton të klikosh në profilet e blogereve të huaja dhe e vërteton këtë. Mos thoni po të doni, i dua si të Arminës.

/f.h/tiranapost.al

Na kontaktoni: 0684084690 /email: [email protected]

White Gallery

Rr. Ibrahim Rugova, perball Sky Tower ish zona e bllokut Tirane

Komento:

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *