• Shqip
 • English
 • E diel, 22 Shtator 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Dua Lipa i bëri shokë dy burrat e jetës


  Dua Lipa ia ka dalë që t`i bëjë shokë dy burrat më të rëndësishëm në jetën e saj. Dukagjini, i ati kishte dje ditëlindjen dhe dhëndri e uroi publikisht përmes një fotoje. “Gëzuar ditëlindjen shoku”, iu drejtua ai vjehrrit të tij, në foton përqafuar.

  (Postimi i Isaac në Instastory)

  Dhe duhet të jenë shokë prej vërteti, meqënëse që të dy janë në çdo moment pranë Duas, Isaac si i dashuri dhe Dukagjini si baba po e po, por edhe si menaxheri i saj.

  Duke i bërë shokë të dy, ka shpëtuar kështu nga ato gërricjet që bëjnë ndonjëherë dhëndurët me vjehërrit.

  *Ky post është realizuar nga Fabjola Hije.

   

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected] ose 068 408 1690