Lifestyle Showbiz Te gjitha TIP top

I dua këpucët si kunata dhe pikë. Meghan kopjoi Kate, apo Kate kopjoi Meghan?


Mund të ishte edhe rastësi, por pak e vështirë për ta besuar. Në eventin e fundit zyrtar, të përbashkët, Kate dhe Meghan i kishin këpucët njëlloj. Marka dhe çmimi ndryshonin, ama materiali dhe ngjyra ishin identike.

(Kate dhe Meghan foto nga news.com.au)

Nusja e vogël i bleu Manolo Blahnik BB Pumps për 793 dollarë, kur Kate, Gianvito Rossi për 860 dollarë.

(Kate dhe Meghan foto nga news.com.au)

Kate-it i shkonin me gjithë veshjen, ndërkohë që Meghan i kombinoi me portofolin dhe fustanin. Nëse e kemi të vështirë ta besojmë që ishte rastësi, do donim shumë të dinim kush e tha me vete atë fjalinë: “I dua si kunata dhe pikë”./Tiranapost.al

Përshtatur nga: news.com.au

Na kontaktoni: 0684084690 /email: [email protected]