• Shqip
 • English
 • E martë, 16 Korrik 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Dua jonë sa e mirë


  Të veshura bukur po e po, por edhe seksi. Marie Claire ka përzgjedhur të veshurat më seksi në ceremoninë e ndarjes së Çmimeve Grammy.

  Lele Pons
  Eve
  Ella Mai
  Camila Cabello
  Dua Lipa
  Jada Pinkett Smith
  Etana
  Sibley Scoles
  Nina Parker
  Ashlee Simpson
  Zuri Hall
  Maren Morris

  Mes tyre është edhe Dua Lipa që fitoi dy çmime të rëndësishme. Pas atij të bashkëpunimit më të mirë dhe të artistes më të mirë, të qenit pjesë e kësaj liste, është një çmim i tretë.
  Pjesa më e madhe e të veshurave seksi e kanë veçantinë nga pas fustanit.

  *Ky post u përshtat nga Marie Claire dhe është realizuar nga Fabjola Hije.