• Shqip
 • English
 • E hënë, 9 Dhjetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Dorë për dore, ky mund të jetë i dashuri i ri i Rita Orës


  Veshja elegante, bardhezi e Rita Orës nuk bëri dhe aq lajm përpara djalit që e shoqëronte dorë për dore në British Fashion Awards.

  Ai është aktori Rafferty Law, kolegu i saj në filmin “Twist”. Erdhën bashkë me makinë, qëndruan bashkë të kapur prej dore dhe u larguan po bashkë. Mund të jenë thjesht shokë ose kolegë, por një tjetër detaj që nxiti thashethemet ishte edhe kombinimi i tij me rroba të zeza dhe këpucë të bardha, duke qëndruar kështu në ngjyrat e veshjes së Ritës.

  *Ky post u përshtat nga The Mirror dhe është realizuar nga Fabjola Hije.

   

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post