• Shqip
 • English
 • E enjte, 22 Gusht 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Donatella Versace dhe Irina Shayk e kthejnë avionin privat në dhomë hoteli


  Stilistja dhe supermodelja kanë planifikuar një udhëtim të shkurtër me charter në Berlin. Kujtdo që i duken të mërzitshme udhëtimet le të hedhin një sy në bordin e avionit privat të Donatella-s.

  Dy mikeshat, veshur me kuadrate bisedojnë, shohin revista, hanë mëngjes, pijnë shampanjë, soditin pamjen dhe para se të takojnë takat në tokë, edhe një grim profesional nga shpura e stafit që shoqëron stilisten e famshme italiane.

  U zilepsët? E kush jo…