• Shqip
 • English
 • E shtunë, 24 Gusht 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Të gjitha

  Doli edhe moda e xhinseve mbrapsht, Kendall Jenner i vesh e para


  Ka ardhur sërish koha që të flasim për xhinset dhe Kendall Jenner na dha një arsye më shumë!

  Modelja 23-vjeçare u dallua me pantallona xhinse të veshura mbrapsht dhe me siguri duke e parë foton nuk ndiheni mirë.

  Pjesa e kopsës dhe e zinxhirit janë në pjesën e pasme të xhinseve, ndërsa duhet të përgatiteni me idenë se mund t’i keni në gardërobën tuaj./ Burimi Elle/ Tiranapost.al