• Shqip
 • English
 • E hënë, 27 Janar 2020
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Do një autograf apo foto me të? John Travolta ka një listë çmimesh


  Pas Sylvester Stallone-s, edhe John Travolta e përdor si biznes dashurinë e fansave. Nëse do një foto ose një autograf duhet të paguash. Ka vendosur edhe një listë çmimesh madje. 500 dollarë kushton një foto, kurse 250 dollarë një autograf. Dhe nëse i do të dyja nuk bën ulje çmimi.

  Në një event të fundit ku ishte i pranishëm organizatorët njohën pjesëmarrësit me kushtet e reja dhe një pjesë s`e pati problem të paguante, kurse pjesa tjetër e revoltuar e shfryu mllefin në rrjete sociale.

  Me aq sa dimë, VIP-at tanë s`kanë nisur nga kjo metodë akoma.

  *Ky post u përshtat nga Daily Mail dhe është realizuar nga Fabjola Hije.

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post