• Shqip
 • English
 • E hënë, 23 Shtator 2019
 • Shqip
 • English
 • Moti Të gjitha

  Do ketë surpriza moti? Lexoni parashikimin për sot


  Sipas MeteoAlb: Pjesa e parë e ditës MBIZOTEROHET nga alternime kthjellimesh dhe vranësira kalimtare, të cilat pas mesditës do të pësojnë zhvillim duke shjellë shira të përkohëshëm në jug dhe zonat lindore. Mbrëmja dhe nata ri-kthejnë motin e kthjellët në të gjithë shqipërinë.

  Temperaturat e ajrit ulen më 2°C në mëngjes por mesdita sjellë rritje të lehtë duke luhatur vlerat ditore nga 10°C deri në 33°C.

  Era do fryjë mesatare me shpejtesi mbi 35 km/h nga drejtimi Verior-Veriperëndimor duke krijuar ne brigjet detare dallgëzim 3 ballë./ Tiranapost.al. 

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected] ose 068 408 1690