Lifestyle Showbiz Te gjitha TIP top

Djali i Lorik Canës me tre flamuj. Sot është dita të njohë të parin


Boikeni, djali i Lorik Canës është vërtet me fat. Përgjithësisht njerëzit kanë një ose dy flamuj në zemër, ai do ketë tre. Me një baba shqiptar të Kosovës dhe një mama italiane, bëhen një, dy dhe tre flamuj. Sot ishte dita të njihte të parin. Familja ka shkuar për fundjavë në Krujë. Kanë bërë edhe foto nga kalaja. Shkuan edhe në muze.

(Postimi i Lorik Canës në Instagram)

Jo vetëm Boikeni dhe Loriku, por edhe Monica paska dobësi për flamurin tonë. Përveç atyre që i ka shkrepur dy djemve, ka postuar edhe në profilin e saj. Edhe ajo ka tre flamuj.

(Postimi i Monica-s në Instagram)

F.H/Tiranapost.al

Na kontaktoni: 0684084690 /email: [email protected]