• Shqip
 • English
 • E enjte, 20 Qershor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Divorci do ta bëjë gruan më të pasur në botë. Jeff Bezos dhe MacKenzie nuk kanë kontratë paramartesore


  Çdo e keqe e ka një të mirë. Pronari i Amazon, Jeff Bezos dhe MacKenzie, gruaja e tij prej së cilës do divorcohet nuk kanë një kontratë paramartesore. Biznesi i tyre sapo kishte nisur kur u martuan kështu që gjithçka që kanë do ndahet përgjysmë. Për pasojë, divorci do ta bëjë MacKenzie gruan më të pasur në botë me 70 miliardë dollarë pasuri. Jeff zotëron Amazon, por s`do jetë pronari i vetëm i saj pas ndarjes.

  Flitet për një lidhje jashtë martese të Jeff me një ish-spikere lajmesh. Madje në rrjet po qarkullojnë edhe mesazhet e tyre me përmbajtje erotike.

  *Ky post u përshtat nga Daily Mail dhe është realizuar nga Fabjola Hije.

  “Dua të të shtrëngoj fort e të të marrë erë”. Një ditë pas lajmit të divorcit, zbulohen mesazhet e nxehta të Jeff Bezos

  Njihuni me bashkëshorten e Jeff Bezos, shkrimtaren që punoi si kontabiliste në Amazon