• Shqip
 • English
 • E shtunë, 21 Shtator 2019
 • Shqip
 • English
 • Aktualitet Politikë Të gjitha

  Ditëlindja e PS edhe ditëlindja e Bashës


  Sot është 28 vjetori i themelimit të partisë Socialiste, me kryebashkiakun Veliaj dhe kreun e grupit të PS Taulant Balla që postuan të parët mesazhet e tyre në rrjetet sociale. Por nga ana tjetër festë ka edhe në selinë e PD, pasi lideri Lulzim Basha ka ditëlindjen.

  Lulzim Basha mbush 45 vjeç. Kjo ditëlindje e ka gjetur Bashën mes valës së protestave, nga ana tjetër PS insiston për zgjedhje që presidenti i anuloi dhe tashmë fton partitë të zgjedhin një datë tjetër. Sido të jetë vazhdimi i kësaj krize politike, sot dy palët e kanë festë./ Copyright/ Tiranapost.al. E.B

  Foto/ Mesazhi i Veliajt në 28-vjetorin e PS dhe një kujtesë për 30 qershorin

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected] ose 068 408 1690