• Shqip
 • English
 • E hënë, 14 Tetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Ditëlindja e Ajkës vazhdon. Tani me video nga materniteti


  Ditëlindja nuk ka mbaruar akoma dhe Besi me Xhensilën janë duke ndarë moment pas momenti çaste të një viti më parë, edhe pse asgjë aktuale.

  Këtë herë ishte Xhensila që postoi videon nga materniteti në të cilën ajo dhe Besi përgëzojnë të bijën dhe në këtë postim i bënë urimet edhe të famshmit shqiptarë. Ndërkohë që ndjekësit duhet të jenë duke pritur tortën, tullumbacet dhe dhuratën.

  *Ky post është realizuar nga Fabjola Hije.

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected] ose 068 408 1690