• Shqip
 • English
 • E premte, 22 Nëntor 2019
 • Shqip
 • English
 • Sociale Të gjitha

  Ditë Vere apo….Ja çfarë parashikojnë sinoptikanët për 14 marsin


  Pas fundjavës pritet ndryshim i situatës sinoptike në vend, më i dukshëm ky ndryshim në prezencën e vranësirave dhe reshjeve ku nuk do të mungojë edhe dëbora në zonat malore.

  Vlen të theksohet se pikërisht DITA E VERËS pritet të mos sjellë kushte të favorshme të motit; mot më i ftohtë se fundjava që na pret si edhe prezencë e reshjeve.

  Parashikohet që muaji MARS të surprizojë me motin edhe përtej Ditës së Verës./Parashikimi nga MeteoAlb/Tiranapost/A.C

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post