• Shqip
 • English
 • E diel, 22 Shtator 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Dikush e ka shkelur në kallo çiftin Berisha-Mevlani


  Mbase ca thashetheme për ndarje që po qarkullojnë lart e poshtë të cilave u janë përgjigjigjur të dy në të njëjtën kohë, thuajse me të njëjtën foto të përqafuar dhe të lumtur. Sidomos Zeni, që e ka bërë edhe më të qartë qëllimin e fotos dhe ka shkruar për “dashamirësit, kurse Armina, më sportive, ka një tjetër moto: Hakuna Matata, pa harruar edhe një “my love” në foton e Zenit. Pra, çifti duket për bukuri. / Copyright/ Tiranapost.al.

   

   

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected] ose 068 408 1690