• Shqip
 • English
 • E hënë, 23 Shtator 2019
 • Shqip
 • English
 • Moti Të gjitha

  Dielli pishë që në mëngjes! Lexoni parashikimin e motit me qytetet më të nxehta sot


  Moti – E merkure, 24 Korrik 2019
  —————————————————————-
  Sipas MeteoAlb: Oret e paradites do te karakterizohen nga moti i kthjellët dhe i nxehte në të gjithë territorin e vendit POR pjesa e dyte e dites do te sjelle vranesira te lehta e kalimtare ne te gjithe zonen malore lindore.

  Temperaturat e ajrit MBETEN konstante duke bere qe maksimalja ne rang vendi te arrije deri në 39°C.

  Era do fryjë mesatarisht me shpejtesi 37 km/h nga drejtimi Jugperëndimor duke krijuar ne det dallgëzim 3 – 4 ballë. / Tiranapost.al.

   

   

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected] ose 068 408 1690