• Shqip
 • English
 • E mërkurë, 19 Qershor 2019
 • Shqip
 • English
 • Aktualitet Politikë Të gjitha

  Deputeti i LSI: Trishtim për këtë dhunë dhe urrejtje ndaj policisë


  Deputeti i LSI, Ralf Gjoni ka dënuar dhunën ndaj policisë gjatë protestës së opozitës. Gjoni shkruan se ndihet i trishtuar për dhunën dhe urrejtjen që pa në protestën e Bashës dhe Kryemadhit.

  Ish-këshilltari i Metës u fut në parlament pas vendimit të opozitës për djegien e mandateve./Tiranapost/A.C