• Shqip
 • English
 • E mërkurë, 11 Dhjetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Web TV

  Dëbora mbulon Shqipërinë


  Shumë zona në veri të Shqiperisë janë mbuluar nga dëbora në këtë fillim viti.

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post