Botë Te gjitha

Bëni qejf djema dhe na sillni fitoren në shtëpi


Më shumë sesa tifozët në stadium apo në lokalet e Anglisë, ish lojtari David Beckham e do këtë fitore. Në një postim në Instagram para ndeshjes David iu ka uruar djemve fitoren: Jepini djema, besoj se ky është momenti ynë. Të gjithë talentin dhe eksperiencën tregojeni në fushë. Keni punuar shumë për të arritur deri këtu. Bëni qejf dhe na sillni fitoren në shtëpi. Kujtojmë se ndshja ka përfunduar barazim mes Anglisë dhe Kroacisë. kalohet në minutat shtesë. Gjithsesi nuk e dimë nëse statusi emocional i Beckham do jetë ogur i mirë për lojtarët. / Tiranapost.al Elisa Bajrami.