• Shqip
 • English
 • E diel, 20 Tetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Rozë Të gjitha TIP top

  Dashuri në majë të gishtave


  As mos u lodh me fjalë fare, as me tekste këngësh e poezish. Ti e shkruan në thonj se sa e do dhe gjithë ditën e Shën Valentinit ia thua në çdo prekje, në çdo ledhatim. Madje në çdo vështrim që ai u hedh duarve të tua. Zbulo në galeri modelin që të pëlqen më shumë dhe që do t’ia bësh dhuratë të parë.

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected]