• Shqip
 • English
 • E hënë, 20 Janar 2020
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Dalina Buzi paska qenë një kukull në klasë të 8-të


  Mami i Dalina Buzit, siç vetëm mamatë dinë t`i ruajnë kujtimet, i ka nisur një foto të shkrepur në fillim të viteve ’90. Dalina, e ëmbël, me flokët e prera lezetshëm dhe të njëjtën buzëqeshje si sot, paska qenë kukull.

  Dalina Buzi me motrën, foto nga Instagrami

  “Mami që herë pas here me çon në wp foto nga fëmijëria. Këtu me motrën (unë majtas) në 1990-1-2. Isha nga klasa e 8 dmth. @cortazarian ti dukesh sikur je 10 vjet më e vogël se unë”, shkruan Dalina që në fakt edhe vetë duket shumë më e vogël dhe engjëllore se 14-vjeçaret e sotme.

  *Ky post u realizua nga Fabjola Hije

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post