• Shqip
 • English
 • E diel, 8 Dhjetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Dalin në shitje bluzat e Dua Lipës krijuar enkas për tërmetin që tronditi Shqipërinë


  Dua Lipa nuk humbi kohë. Menjëherë pas tërmetit të 26 nëntorit ku humbën jetën 51 njerëz, shumë të tjerë u lënduan dhe mbetën pa shtëpi, Dua ndërkohë u fokusua në krijimin e disa bluzeve për t`i shitur më pas e me të ardhurat e tyre të ndihmojë të prekurit nga tërmeti.

  Linku për porosi

  Bluzet janë gati dhe kushtojnë 45 dollarë. Në krye shkruhet “Dua Lipa” me ngjyra, kurse brenda tyre shkruhet “Pray for Albania”, në formën e një rrethi.

  Nëse e porosit sot në këtë link, dërgesat do nisin në mesin e janarit. Porosite tani se është koleksion i limituar.

  *Ky post u realizua nga Fabjola Hije

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post