• Shqip
 • English
 • E martë, 22 Tetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Aktualitet Të gjitha

  Cikli 9-vjeçar dhe shkollat e mesme në Tiranë, Durrës, Elbasan do jenë pushim nesër


  Ministrja Besa Shahini në një konferencë për shtyp dhe pak sekonda më parë në faqet e saj të rrjeteve sociale njoftoi se cikli 9-vjeçar dhe shkollat e mesme në shkollat e qarkut Tiranë, Durrës, Elbasan do jenë pushim nesër për shkak të dëmeve që shkatoi tërmeti i datës 21 shtator.

  Ndërkohë që nesër pritet një tjetër njoftim për vijueshmërinë e mësimit në ditët në vazhdim./Tiranapost.al

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected]