• Shqip
 • English
 • E hënë, 23 Shtator 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Modë Të gjitha

  Çfarë të veshësh me çdo ngjyrë këpuce në 2019-n


  Le të jemi të sinqertë! Nuk ka rëndësi sesa këpucë me takë me ngjyra të ndryshme të keni, janë ato të zezat që përfundojmë gjithmonë duke veshur.

  Natyrisht të kombinoni këpucë me ngjyra me paraqitjen tuaj kërkon pak më shumë përpjekje, sesa thjesht të zgjidhni të zezat.

  Kështu që po ju sjellim guidën e fundit sesi të vishni të gjitha ngjyrat e këpucëve. Para se të nisim, këto janë disa rregulla që duhet t’i mbani mend:

  1.Nëse veshja juaj ka një ngjyrë në të, këpucët mund të jenë çdo nuancë e asaj ngjyre.

  2.Këpucët e zeza, nude dhe gri shkojnë me gjithçka.

  3.Nuk mund të gaboni asnjëherë me një veshje nga koka te këmbët njëngjyrëshe.

  Këpucët blu

  Shkojnë me ngjyrën: E verdhë, neutrale, kafe, të bardhë dhe jeshile.

  Këpucët ngjyrë floriri

  Shkojnë me ngjyrën: E zezë, të kuqe, të bardhë, smeraldi, blu dhe vishnje.

  Këpucët jeshile

  Shkojnë me ngjyrën: Kafe, të zezë, blu, neutrale, të verdhë.

  Këpucët portokalli

  Shkojnë me ngjyrën: blu, të bardhë, tonet e tokës, të kuqe dhe të verdhë.

  Këpucët lejla

  Shkojnë me ngjyrën: neutrale, blu e errët, rozë, jeshile.

  Këpucët e kuqe

  Shkojnë me ngjyrën: rozë, portokalli, bardhë dhe zi, neutrale, blu e errët.

  Këpucët ngjyrë argjendi

  Shkojnë me ngjyrën: të bardhë, të kuqe, lejla, neutrale, blu në lejla, të zezë.

  Këpucët e verdha

  Shkojnë me ngjyrën: çdo nuancë të blusë, bardhë dhe zi, jeshile.

  Burimi WhoWhatWear/ Tiranapost.al

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected] ose 068 408 1690